تبریز، کوی ولیعصر، خ شهریار، چهارراه رازی، موبایل اصلانی
 

فروشگاه اینترنتی

برای ورود به فروشگاه اینترنتی موبایل اصلانی روی لینک زیر کلیک کنید

فروشگاه آنلاین موبایل اصلانی

 
 

بخش فنی

بخش فنی موبایل اصلانی شامل تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع گوشی و تبلت

 

لوازم جانبی

انواع لوازم جانبی برای انواع گوشی ها و تبلت ها از معتبر ترین برندهای موبایل

ساعات کاری:
 10 الی 14 و 17 الی 22

(8 خط)     81 071 333 (041)

حفظ و نگهداری صحیح باتری گوشی جزو موارد بسیار مهم هر گوشی به شمار می‌رود. به خصوص این كه اگر از همان ابتدا, باتری خود را درست محافظت نكنید, هم طول عمر آن را كاهش داده‌اید و هم زمان كمتری را برای استفاده مداوم از گوشی در اختیار خواهید داشت. شما را با چند نكته درباره حفظ باتری موبایل خود آشنا میكنیم »


1- همیشه دقت كنید قبل از شارژ مجدد گوشی خود, باتری به طور كامل خالی شده باشد. زمانی كه علامت هشدار خالی بودن باتری را شنیدید زمان مناسبی برای این كار است


2- هنگامیکه شارژ موبایل به پایان رسید حتما آن را از شارژ قطع کنید تا عمر باطری شما کم نشود .چراکه باعث خورده شدن باطری گوشی شما خواهد شد...این یکی از بیشترین مشکلات کاربران در استفاده از موبایل خود هست.


3- تا حد امكان سعی كنید, هنگام پخش هشدار باتری هیچ مكالمه و تماس تلفنی نداشته باشید. با توجه کردن به این نکات همواره عمر باطری گوشی خود را بالا ببرید!!!


4- اگر باتری خود را برای شارژ نیز به برق متصل كرده‌اید, تا وقتیكه باتری به طور كامل شارژ نشده‌ است, اتصال برق آن را قطع نكنید.


رعایت این نكات باعث می‌شود كه شما از تمام ظرفیت باتری خود استفاده كنید. در هر باتری قسمتی به نام حافظه موثر وجود دارد. چنانچه باتری تا آخرین حد خالی شود و سپس شارژ شود, این حافظه بالاترین بازده خود را خواهد داشت. ولی اگر به مرور زمان تمام باطری پر نشود, قسمتی از باتری در اصطلاح تنبل شده و باعث می‌شود كه گوشی قبل از آنكه از تمام ظرفیت خود استفاده كند, خاموش شود.

تمیزی محل اتصال شارژر یكی از نكات بسیار مهم در نگهداری باتری است. هرچند روز یك بار این قسمت را با مقدار كمی پنبه و الكل تمیز كنید. همچنین در برخی از گوشی‌ها, درزهای كنار درب باتری محل بسیار مناسبی برای جذب گرد و خاك است. این قسمت را حتما با برس با مسواك تمیز كرده و به خصوص قسمت اتصال باتری به گوشی را با پنبه و الكل از آلودگی پاك كنید


وب سایت شرکت موبایل اصلانی - نسخه دوم

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت موبایل اصلانی می باشد.
نسخه 3.4.1.4